Bluetooth Dokunmatikli Panelli Ledli Ayna

Dokunmatikli Panelli Ledli Ayna - Tüm aynalarımız da uygulanabilir.

Tüm aynayı kontrol etmek için düzenlendi.

Dahili hoparlör, dokunmatik anahtar ve tarih ile bir saat vardır.

* Açma / kapama düğmesi - aynanın aydınlatmasını açmak / kapatmak için kullanılır. Basıp tuttuktan sonra, tüm paneli kapatır.
* TARİH VE SAAT - basıldığında, yılı gösterir. Onu basılı tutmak, tarih ve zaman değiştirme modunu başlatır - daha sonra her bir sonraki basışta düzenleme: saat, dakika, ay, gün ve yıl. Ayarlamak için [+] ve [-] tuşlarını kullanın.
* BLUETOOTH - hoparlörleri kontrol eder. Açıldıktan sonra, tarih kaybolur ve bağlantıya ve hacmine hazırlık durumunu gösteren çizgiler belirir. Hoparlörleri yeniden başlattıktan sonra, panel otomatik olarak cihaza bağlanır.
* VOLUME - hoparlörü açtıktan sonra ses seviyesini değiştirmek için kullanılır. Bu mod, ses seviyesinin çevresindeki yanıp sönen sınır ile gösterilir. Ayarlamak için [+] ve [-] tuşlarını kullanın. Birkaç saniye sonra ses hafızaya alınacaktır.
* PLUS ve MINUS - hoparlörü açtıktan sonra şarkıları değiştirmek için kullanılabilirler. Hacim veya tarih ve saat değiştirme modunu girdikten sonra, değeri arttırmak veya azaltmak için kullanılırlar.

Teknik Bilgi

USB bağlantısıyla hariçi bağlanma
Işık gücünü ayarlayabilme
Buğu yapmayan rezistans
MP3 VE RADYO
BANYO ISI GÖSTERGELİ

Uyarı : Web sitemizde yayınlanan fotoğraf ve tüm yazılar izin alınmadan kullanılamaz.
Bize Ulaşın
  • Cemil Meriç Mahallesi Ahmet Cevdet Paşa Caddesi No:70/A Ümraniye / İstanbul
  • Telefon : 0216 365 55 10
  • E-Mail : info@ledolet.com