Ledolet Wifi Rgb Akıllı Smart Led Ampul

Ürün Kodu: LEDO09K70/WIFI/E27
79,90 TL
Adet Seçin :

kargoLEDOLET TARAFINDAN ÜLKEMİZ DE ÜRETİLEN İLK YERLİ WIFI SMART LED AMPULDÜR.

ÜRÜNÜMÜZ YERLİ ÜRETİM OLUP TÜRKİYE DE ÜRETİLMEKTEDİR.

LEDOLET AKILLI LED AMPUL KULLANIM KILAVUZU

Ledolet ’in aydınlatma teknolojisi ile  Smart Home eko sistemini bir araya getiren LED Ampul ile evinizi rengarenk aydınlatabilir ve ışık seviyelerini ayarlıyabilirsiniz.
Kablosuz ağ üzerinden doğrudan internete bağlanabilen Akıllı LED Ampul, TuyaSmart  uygulaması sayesinde akıllı telefonlar üzerinden kontrol edebilirsiniz.
 
Ledolet  Akıllı LED Ampul İle Ne Yapabilirim?
Kendi mobil uygulaması üzerinden yönetilebilen Ledolet Akıllı LED Ampul ile dileğiniz ortamı akıllı telefonunuzdan kontrol edebileceğiniz biçimde aydınlatabilirsiniz.
Ledolet  Akıllı LED Ampul hangi telefonlar ile uyumludur?
Akıllı telefonlara Bluetooth üzerinden bağlanan Ledolet Akıllı LED Ampul, Bluetooth özelliğine sahip olan tüm iPhone ve Androidli telefonlar ile uyumludur.
Ledolet  uygulamasını nereden indirebilirim?
 
Ledolet’in  akıllı  teknolojileri ürünleri ile birlikte kullanabileceğiniz  mobil uygulamasını Android, iPhone  iPad ve diğer tablet cihazlarınıza indirmek için aşağıdaki bağlantıyı takip edebilirsiniz.
Ledolet Akıllı LED Ampul kurulumu nasıl yapılır?
TuyaSmart uygulamasını telefonunuza indirdikten sonra başlatın ve ana ekranın sağ üst köşesindeki “+” butonuna dokunun. Açılan listede aydınlatma ürünleri arasından  Akıllı LED Ampul%27ü seçin ve devam butonuna dokunun. Gelen ekranda Wi-Fi ağınızı seçin ve parolasını girin. Wi-Fi ağ bağlantısından sonra akıllı ampül kendiliğinden eşleşecektir. -İlk açılış esnasında Akıllı ampul kendi kendine yanıp sönmeye başlayacaktır.( eğer yanıp sönme olayı gerçekleşmezse anahtardan birkaç kez açma kapama hareketini yapın). -Eşleşme gerçekleştikten sonra Ampulunüze veya ampullerinize isim verip gruplamalar yapabilirsiniz. Örnek olarak, Salon ,mutfak , Abajur vs ……
Teknik destek için mesaj atabilirsiniz.

Teknik Bilgi
  • Fiyat Teklifi İstiyorum
Uyarı : Web sitemizde yayınlanan fotoğraf ve tüm yazılar izin alınmadan kullanılamaz.
Bize Ulaşın
  • Parseller Mah. Abdullah Azam Cd. No:9 34773 Ümraniye / İstanbul / Türkiye
  • Telefon : 0216 365 55 10
  • E-Mail : info@ledolet.com