Tuya Smart ve LEDOLET İşbirliği

2020´de akıllı aydınlatma ürünleri üretmeye başladığından beri LEDOLET, Wi-Fi LED ampulleri, Wi-Fi RGB LED şeritleri ve diğer akıllı ev ürünlerini piyasaya sürdü ve olumlu bir pazar tepkisi aldı. LEDOLET, işbirliği sayesinde Tuya´nın teknik desteğiyle projektörler, tavan lambaları ve paneller gibi akıllı aydınlatmalarla ilgili daha fazla ürün üretecek.

Bu arada, Tuya´nın ekolojik yeteneklerine güvenen LEDOLET, farklı marka ve kategorilerden devasa akıllı cihazları kolayca ve güvenli bir şekilde dağıtabilir, bağlayabilir ve yönetebilir. Ayrıca tüketicilere daha akıllı bir yaşam tarzının keyfini çıkarabilmeleri için daha iyi bir akıllı ev deneyimi sunabiliyor.

Buna ek olarak, iki taraf, pazar, kanal ve diğer iş alanlarında işbirliğini derinleştirecek, akıllı aydınlatma ürünlerini Türkiye ve Avrupa genelinde daha fazla haneye ulaştıracak, LEDOLET akıllı aydınlatma ürünlerinin pazar payını daha da genişletecek ve marka etkisini artıracak.

“Akıllı ev sistemleri yakın gelecekte tüm evlerde hayata geçecek. Akıllı evin bir parçası olan akıllı aydınlatma sistemleri, ortamınızın ambiyansını değiştirebilir. Tuya ile yaptığımız işbirliği, bizi daha yenilikçi akıllı ürünleri daha hızlı bir şekilde piyasaya sürmeye sevk edecek. Sonuç olarak, bu iş birliği, şirketimiz için donanım ve yazılım ürünlerini pazara sunmanın önemli olması nedeniyle benzersiz ve güçlü bir birlik oluşturdu ”dedi LEDOLET Genel Müdürü İlket Sensus.

Tuya Smart´tan Avrasya Genel Müdürü Tina Yu, “LEDOLET bizim için çok önemli bir ortak. Onları teknoloji ve diğer iş faaliyetlerinde desteklemek bizim için büyük bir zevktir. LEDOLET ile işbirliği, ikimiz için de yenilikçi ürünleri çok rekabetçi fiyatlarla pazara sunmamıza yardımcı oluyor. Gelecekte, kullanıcılara en uygun akıllı aydınlatma çözümlerini sağlamak için ilgili avantajlarımızdan yararlanacağız. "

Tuya, sizi AI + IoT İş Konferansı TED tarzı Tur Etkinliklerine katılmaya davet ediyor. "Ortak Çabalar ve Müreffeh Büyüme" temalı etkinlikler, akıllı iş senaryolarında en iyi uygulamaları paylaşan endüstri liderleriyle 10 ülkede ve dilde çevrimiçi olarak gerçekleştirilecek. Daha fazla bilgi ve ücretsiz kayıt için: https://www.tuya.com/event/abc/eur

LEDOLET hakkında

LEDOLET, Türkiye´nin ilk LED ampul üreticisi olarak 2011 yılında kuruldu ve o zamandan beri birçok Ar-Ge başarısına ulaştı. 2020 yılında akıllı aydınlatma ürünleri üretimine başlayarak, Wi-Fi LED ampuller, Wi-Fi RGB LED şeritleri ve daha fazlasını piyasaya sürdü. Bazı ürünler mükemmel pazar payına sahip pazar liderleridir. Üretim, hizmet ve müşteri memnuniyeti LEDOLET´in kurumsal ilkeleridir.

Tuya Smart hakkında

Tuya Smart, markaların, perakendecilerin ve OEM´lerin ürünlerini akıllı hale getirmelerini kolay ve uygun maliyetli hale getiren benzersiz, hepsi bir arada bulut + bağlantı + uygulaması sunan lider bir küresel IoT Bulut Platformudur. Tuya´nın platformu, dünya çapında yüzlerce kategoride 252.000´den fazla cihaz SKU´suna sahiptir ve dünya çapında 262.000´den fazla geliştiriciye hizmet vermektedir. Tuya, ABD, Almanya, Hindistan, Japonya, Kolombiya ve Çin´de merkezi ile uluslararası olarak işletilmektedir.

Uyarı : Web sitemizde yayınlanan fotoğraf ve tüm yazılar izin alınmadan kullanılamaz.
Bize Ulaşın
  • Parseller Mah. Abdullah Azam Cd. No:9 34773 Ümraniye / İstanbul / Türkiye
  • Telefon : 0216 365 55 10
  • E-Mail : info@ledolet.com